ג'יירוקיניסיס
ג'יירוקיניסיס טכניקה המאפשרת תרגול הרמוני של הגוף ומאפשרת שפה תנועתית המעוררת את עמוד השדרה והאגן ומעודדת את התנועתיות והגמישות של השרירים, המפרקים והמחשבה.
ג'ירוקינסיס- בעבר פותחה השיטה כ 'יוגה לרקדנים'. תרגילים שפותחו לפני 40 שנה וכיום ניתן לבצעם או על שרפרף או בישיבה על מזרון. השיטה מבוססת על תנועות מעגליות והפעלת שרירים ומפרקים רבים בו זמנית.

הג'ירוקינסיס אצלנו בבודי ליין עובד על ביצוע תנועות מעגליות רבות תוך הפעלת מספר קבוצות שריר במקביל. עקב התנועות המעגליות ניתן להביא להרחבת טווח תנועת המפרקים והשרירים.
בשיעור אנו לומדים לעומק את השיטה שאחד מעקרונותיה כמו בכל שיטה ספורטיבית היא הנשימה- נלמד לנשום בצורה נכונה, להתאים את הנשימות לכל תנועה וסיטואציה, ונלמד להשתמש בנשימות שלנו על מנת להעמיק תנועות ולפתח את מערכת הנשימה.

על מנת ליצור יציבה נכונה של הגוף ותנועות קלות וחלקות אנו חייבים לשים דגש על פיתוח עמוד השדרה, תרגילים שעוזרים לנו להניע אותו, למתוח ולשחרר כדי ליצור מערכת יציבה ומאוזנת.

בבודי ליין ירושלים, מועברים שיעורי ג'ירוקינסיס כבר תקופה ארוכה והתגובות מצוינות.
מחקרים מראים כי השיטה מסייעת לשיפור הזרימה העצבית וסיוע לתהליכי אנטי אייג'ינג, לשיפור במטבוליזם (חילוף החומרים), ריפוי של פריצות דיסק ופציעות שונות, הפחתת כאבים כרוניים, שיפור תנועתיות וגמישות ושמירה על יציבה נכונה ובריאה של הגוף.
השיטה מתאימה לגברים ולנשים כאחד ומותאמת לכל טווח הגילאים.
* שם:    
* טלפון: 
* נושא:  
* הודעה:
      * חובה