התעמלות בריאותית
התעמלות בריאותית עבודה על גמישות וחיזוק העצם והמפרק תוך כדי דגש על חיזוק שרירי הגב והבטן.
התעמלות בריאותית בבודי ליין משלבת תרגילים שונים המסייעים לשיפור הכושר הגופני תוך הקפדה על יציבה נכונה ועל חיזוק צפיפות ומסת העצם על מנת למנוע מחלות עתידיות או כאבים הקשורים בחוזק העצם.
בשיעורי ההתעמלות הבריאותית בבודי ליין אנחנו נלמד לקרוא נכון את הגוף, כיצד לשלוט בשרירים בצורה נכונה, כיצד לבצע תנועות בריאות וחלקות, כיצד להרים נכון חפצים כבדים או את סלי הקניות.
קרה לכם פעם שישבתם והרגשתם זרמים בגב וברגליים? או שהתרוממתם מישיבה או שכיבה והרגשתם כאילו כל חלקי גופכם מתפרקים? למי זה לא קרה...
אצלנו בבודי ליין אנחנו נלמד אתכם את כל השיטות הנכונות לישיבה וקימה, לשכיבה והתרוממות. פשוט נלמד כיצד לנהל את גופנו בין משימות היום יום וכיצד לעשות את הכל נכון ובריא.
שיעורי ההתעמלות הבריאותית מועברים אצלנו ע"י מדריכים מנוסים ומקצועיים אשר עבדו ועובדים עם אוכלוסיות מגוונות ושונות והתמודדו עם מגוון בעיות.
אז כדי לשמור על גוף בריא ותנועות חלקות ונקיות, תוכלו להגיע לשיעורי התעמלות בריאותית בבודי ליין ולהצטרף גם אתם לקבוצה הרחבה של המתאמנים המרוצים ששינו את אורח חייהם והעלו את איכות החיים בכמה רמות.
שיעורי ההתעמלות הבריאותית בבודי ליין מתאימים לכל שכבות המתאמנים, גם לצעירים שפחות סובלים מכאבים כרוניים ומכבדות בתנועות וגם למבוגרים יותר שאכן סובלים. הסובלים מכאבים יירכשו ידע על מנת להתמודד עם הכאב ולהפטר ממנו והשאר יוכלו ללמוד את כל השיטות על מנת להימנע מתחושות כאב שכאלה בעתיד.
* שם:    
* טלפון: 
* נושא:  
* הודעה:
      * חובה